Mesaj gönder
Tel:
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
Sorumluluk kalite güvencesidir, kalite markanın ömrüdir.

Ana sayfa

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.

Chongqing HLA Mekanik Equipment Co, Ltd Çin'den profesyonel bir makine üreticisidir. HLA temeli, biz küresel ölçekte zorlu uygulamalar için yenilikçi yağ arıtma ve hava kurutma çözümleri ve hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kapsamı, trafo yağı arıtıcısı, türbin yağı arıtıcısı, yağlama yağı arıtma cihazı, izolasyon yağı filtrasyonu, motor yağı geri dönüşümü, pişirme yağı arıtma, hidrolik yağ filtrasyonu, dişli yağı filtrasyonu, kompresör yağı filtrasyonu, hava dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. kurutucu ve bağıl test ekipmanı. HLA ürün serileri, ekipmanların verimli bir şekilde çalışmasını sağlar, ekolojik bertaraf problemlerini azaltır ve müşterilerimizin paradan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Tecrübeli mühendislere, tamamen teknik desteklere, gelişmiş tasarıma, sıkı kalite kontrol hattına, hızlı ve olağanüstü satış sonrası hizmetlere bağlı olarak. Bugün piyasadaki en etkili, uzun ömürlü ve kullanıcı dostu ekipmanları tasarlama ve üretme çabalarımızı harcadık.

HLA, enerji trafo merkezi, çelik yapı, metalurji, otomotiv, demiryolu, denizcilik, madencilik, havacılık, ilaç, kimya, petrol vb. Projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Performans ve koruma politikalarımız bakım maliyetlerini düşürür, ekipman ömrünü uzatır, ekipmanı çalışır halde tutar. En yüksek verim, zamanı azaltır ve günümüzün ekolojik gereksinimlerini karşılar.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : HLA

No. Çalışanları : 20~200

Yıllık satış : 1000000-3000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

Chongqing HLA Mekanik Equipment Co, Ltd geliştirme ve üretim birlikte entegre, yağ temizleyici her türlü profesyonel büyük ölçekli üreticisidir. Ana ürünleri trafo yağ temizleyici, yağlama yağı temizleyici, hidrolik yağ temizleyici, bitkisel yağ filtrasyon, yemeklik yağ temizleyici, türbin yağ temizleyici, dizel yağ temizleyici ve ilgili yağ test ürünleri içerir. Firmamız 2010 yılında kurulmuş ve petrol arıtma sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahibiz. Chongqing'de bulunan uygun su, kara ve hava taşımacılığının tadını çıkarırız.

Firmamız 150'den fazla işçi istihdam eder; Tüm çalışanlarımızın çabaları sayesinde, burada bir ana üretici haline gelmiştir. HLA çalışanları sürekli olarak ürün kalitesini geliştirmeye çalıştı ve Alman nihai vauum teknolojisini ve Von Spro'nun gaz giderme teknolojisini tanıttı. Üstelik, şirketimizin iyi teknik kabiliyetlerine sahip, en üst düzey aşınmaya dayanıklı boya kullanıyoruz. Yıllık üretim kapasitemiz 500 sete ulaşmıştır.

Halen, Amerika, Fransa, Suudi Arabistan, Endonezya, Kenya ve diğer 30 ülke ve bölgeye HLA yağ arıtma cihazı ihraç edilmektedir. Şirketimiz her zaman araştırma, geliştirme ve inovasyona odaklanmıştır ve son zamanlarda yeni damıtma tesisinin atık yağını baz yağ ve dizel yakıtına dönüştürmesini sağlamıştır. 2017 yılında, ISO14001 çevre yönetim sertifikasına sahip olduk ve şimdi 2018'in başında ISO9001 ve CE sertifikası aldık.

HLA, gelişim stratejimizin ikinci aşamasını başlatacak. Şirketimiz “makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet” prensibimiz olarak kabul etmektedir. Biz karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Potansiyel alıcıların bizimle iletişime geçmesini memnuniyetle karşılıyoruz.

Firma Servisi

Şirketimizin kuruluşundan bu yana, enerji tasarrufu için daha iyi arıtıcılar geliştirmek için çabalarımızı harcadık. Entelektüel destek ile birinci sınıf petrol arıtma uzmanlarımızı oluşturur ve

Şirketin modern yönetim mekanizması, biz trafo yağ temizleyici, madeni yağ temizleyici, türbin yağı temizleyici, yemeklik yağ temizleyici, dizel yağ temizleyici, motor yağı geri dönüşüm, motor yağı arıtma gibi yüzlerce yağ arıtma modelleri de dahil olmak üzere on iki dizi ürün geliştirdik , fuel oil temizleyici, santrifüj yağ temizleyici, ağır

Yağ su ayırıcı, hidrolik yağ temizleyici vb.

Bizim ekipman elektrik, petrol kimya, metalurji sanayi, madencilik, havacılık, nakliye demiryolu vb. Gibi birçok alana uygulanabilir.

Karşılıklı kazanç ve kazan-kazan işinin ilkesine bağlıyız. Samimi ve pragmatik çalışma anlayışıyla müşterilerimizle yeni bir petrol arıtma sistemi açmak istiyoruz.

Serbest Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek İşaretleme

HLA 12 saat hızlı satış öncesi müdahale ve ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur. Tüm distribütörlere ve kullanıcılara sürekli çözüm tasarımı sunuyoruz.

7-20 Gün Hızlı Teslimat

Bu ürünler için, seri üretim ve stok ve hazır ürün var, 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz. Büyük makine ve özel gereksinimler için, öncelikli müşteri olarak size ticaret yapacağız ve yükünüzü ilk defa üreteceğiz.

24 Saat Satış Sonrası Hizmet

Ücretsiz garanti onarımı (işçilik ve malzeme dahil): kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım servisi ve yedek parça için makul ücret ve kaliteli garanti süresinden sonra bakım hizmeti. Ürünün sahip olduğu kusurlar üzerindeki sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

Yanıt verme süresi: kullanıcının bildirimini aldıktan sonra, satış sonrası teknik destek için 24 saat çalışırız.

Yedek parçalar: müşterilere ürünle birlikte gerekli yedek parçalar temin edilir.

Ücretsiz teknik eğitim: Teknik elemanlarımız tarafından, donanım ve ürün yazılımlarının düzenli işlemlerinde yetenekli olduklarını ve küçük sorunları tahmin edip çözebildiklerinden emin olmak için, müşterilerimize ücretsiz ve bütünleşik bir teknik eğitim sunulmaktadır.

Telefon soruşturması: Satış sonrası ekibimiz, garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı ürün çalışma koşullarını takip etmek ve gerekirse sorunları bulmak ve çözmek için arayacaktır.

Yağ arıtma cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-postamıza bekliyoruz: sales@hlamec.com, ve sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Şirket takım

HLA, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir. Biz Ar-Ge Dep., QC Dep., Satış Sonrası hizmet Dep., Üretim Dep. Ve Satış Dep., Toplam yaklaşık 200 kişi var. Yazılımın geliştirilmesi, donanım tasarımı ve ekipman testi, profesyonel teknisyenlerimiz tarafından tamamlanmaktadır. İşimizin büyümesi olarak, daha çok arkadaşımızı ağırlıyoruz.

Chongqing HLA Mechanical Equipment Co., Ltd.
No.94, Koleji Kasabası'nın Kuzey Yolu, Shapingpa Bölgesi, Chongqing, Çin
Tel:86-23-81691741
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Trafo Yağı Arıtma Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2024 oilpurifiermachine.com. All Rights Reserved.